EMB

Ernstig Meervoudige Beperking

Kinderen van 4 tot en met 20 jaar met een ernstig meervoudige beperking zijn welkom op onze school. De EMB-leerlijn is speciaal voor hen ingericht. Behalve onderwijs bieden we ook extra zorg. We werken toe naar belevingsgerichte dagbesteding.

Wie is wie

onze medewerkers

  • Danniëlle Audenaerd

    Danniëlle Audenaerd

    Groepsleider

    d.audenaerd@ocleijpark.nl

  • Karin van Baardwijk

    Karin van Baardwijk

    Onderwijsassistent

    k.vanbaardwijk@ocleijpark.nl

  • Iris Besems

    Iris Besems

    Onderwijsassistent

    i.besems@ocleijpark.nl

  • Britt Bleijs

    Britt Bleijs

    Onderwijsassistent

    b.bleijs@ocleijpark.nl

  • Gaby den Boer

    Gaby den Boer

    Onderwijsassistent

    g.denboer@ocleijpark.nl

  • Carlijn van den Borne

    Carlijn van den Borne

    Schoolmaatschappelijk werker

    c.vandenborne@ocleijpark.nl

  • Olaf Corten

    Olaf Corten

    Schoolleider

    o.corten@ocleijpark.nl

  • Anke van Cuijck

    Anke van Cuijck

    Leerkracht

    a.vancuijck@ocleijpark.nl

  • Coby Deliën

    Coby Deliën

    Leerkracht

    c.delien@ocleijpark.nl

  • Lieselot van Elten

    Lieselot van Elten

    Leerkracht schoolbreed

    l.vanelten@ocleijpark.nl

  • Ilse van Esch

    Ilse van Esch

    Leerkracht

    i.vanesch@ocleijpark.nl

  • Peggy Franken

    Peggy Franken

    Vakleerkracht

    p.franken@ocleijpark.nl

  • Kim Gabriëls

    Kim Gabriëls

    Leerkracht

    k.gabriels@ocleijpark.nl

  • Lia van Gestel

    Lia van Gestel

    Onderwijsassistent

    l.vangestel@ocleijpark.nl

  • Ilona van Hal

    Ilona van Hal

    Zorgassistent

    i.vanhal@ocleijpark.nl

  • Astrid van Heerebeek-de Veer

    Astrid van Heerebeek-de Veer

    Onderwijsassistent

    a.vanheerebeek@ocleijpark.nl

  • Ingrid Hekman

    Ingrid Hekman

    Leerkracht

    i.hekman@ocleijpark.nl

  • Linda Op 't Hoog

    Linda Op 't Hoog

    Groepsleider

    l.opthoog@ocleijpark.nl

  • Nienke Houthooft

    Nienke Houthooft

    Onderwijsassistent

    n.houthooft@ocleijpark.nl

  • Job Huijkelom

    Job Huijkelom

    Onderwijsassistent

    j.huijkelom@ocleijpark.nl

  • Ilone van Iersel

    Ilone van Iersel

    Klassenassistent

    i.vaniersel@ocleijpark.nl

  • Judith Jansen

    Judith Jansen

    Onderwijsassistent

    j.jansen@ocleijpark.nl

  • Samantha Janssen

    Samantha Janssen

    Onderwijsassistent

    s.janssen@ocleijpark.nl

  • Aron Keller

    Aron Keller

    Vakleerkracht

    a.keller@ocleijpark.nl

  • Corrie van Kemenade

    Corrie van Kemenade

    Klassenassistent

    c.vankemenade@ocleijpark.nl

  • Lotte Kivits

    Lotte Kivits

    Leerkracht

    l.kivits@ocleijpark.nl

  • Barbara Klein Swormink

    Barbara Klein Swormink

    Onderwijsassistent

    b.kleinswormink@ocleijpark.nl

  • Ellen Kloos-Heerkens

    Ellen Kloos-Heerkens

    Onderwijsassistent

    e.kloos@ocleijpark.nl

  • Irma Kobes

    Irma Kobes

    Zorgassistent

    i.kobes@ocleijpark.nl

  • Thea Kokken

    Thea Kokken

    Klassenassistent

    t.kokken@ocleijpark.nl

  • Margie Krijgsman

    Margie Krijgsman

    Leerkracht / Intern begeleider

    m.krijgsman@ocleijpark.nl

  • Samantha Kwinten

    Samantha Kwinten

    Zorgassistent

    s.kwinten@ocleijpark.nl

  • Ilse de Laat

    Ilse de Laat

    Onderwijsassistent

    i.delaat@ocleijpark.nl

  • Marieke Maas

    Marieke Maas

    Leerkracht

    m.maas@ocleijpark.nl

  • Amber van Nijnanten

    Amber van Nijnanten

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    a.vannijnanten@ocleijpark.nl

  • Angela Oomen

    Angela Oomen

    Zorgassistent

    a.oomen@ocleijpark.nl

  • Marlous Oudejans

    Marlous Oudejans

    Leerkracht

    m.oudejans@ocleijpark.nl

  • Sjors Picard

    Sjors Picard

    Leerkracht

    s.picard@ocleijpark.nl

  • Lisanne van de Put

    Lisanne van de Put

    Onderwijsassistent

    l.vandeput@ocleijpark.nl

  • Twiggy Reemeijer

    Twiggy Reemeijer

    Leerkracht

    t.reemeijer@ocleijpark.nl

  • Renate Rietman

    Renate Rietman

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    r.rietman@ocleijpark.nl

  • Linda Rovers

    Linda Rovers

    Leerkracht / Extern begeleider

    l.rovers@ocleijpark.nl

  • Anne-Lotte Ruigrok

    Anne-Lotte Ruigrok

    Vakleerkracht

    a.ruigrok@ocleijpark.nl

  • Conny Schellekens

    Conny Schellekens

    Onderwijsassistent

    c.schellekens@ocleijpark.nl

  • Els Schuh

    Els Schuh

    Zorgassistent

    e.schuh@ocleijpark.nl

  • Josine Severijns

    Josine Severijns

    Leerkracht

    j.severijns@ocleijpark.nl

  • Jantine Snellen

    Jantine Snellen

    Klassenassistent

    j.snellen@ocleijpark.nl

  • Viviënne Snoeren

    Viviënne Snoeren

    Onderwijsassistent

    v.snoeren@ocleijpark.nl

  • Linda Spijkers

    Linda Spijkers

    Klassenassistent

    l.spijkers@ocleijpark.nl

  • Lisanne Staps

    Lisanne Staps

    Leerkracht

    l.staps@ocleijpark.nl

  • Lies Vanmolkot

    Lies Vanmolkot

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    l.vanmolkot@ocleijpark.nl

  • Matthieu Verlinde

    Matthieu Verlinde

    Leerkracht

    m.verlinde@ocleijpark.nl

  • Renske Verhulst

    Renske Verhulst

    Onderwijsassistent

    r.verhulst@ocleijpark.nl

  • Perry Warris

    Perry Warris

    Leerkracht

    p.warris@ocleijpark.nl

  • Ad de Vroom

    Ad de Vroom

    Orthopedagoog

    a.devroom@ocleijpark.nl

  • Tonny van Vugt

    Tonny van Vugt

    Zorgassistent

    t.vanvugt@ocleijpark.nl

  • Julia Walschots

    Julia Walschots

    Klassenassistent

    j.walschots@ocleijpark.nl

  • Hanny de Witte

    Hanny de Witte

    Klassenassistent

    h.dewitte@ocleijpark.nl

  • Marloes van de Wouw

    Marloes van de Wouw

    Leerkracht

    m.vandewouw@ocleijpark.nl