EMB

Ernstig Meervoudige Beperking

Kinderen van 4 tot en met 20 jaar met een ernstig meervoudige beperking zijn welkom op onze school. De EMB-leerlijn is speciaal voor hen ingericht. Behalve onderwijs bieden we ook extra zorg. We werken toe naar belevingsgerichte dagbesteding.

 

Wie is wie

onze medewerkers

  • Danniëlle Audenaerd

    Danniëlle Audenaerd

    Onderwijsassistent

    d.audenaerd@ocleijpark.nl

  • Karin van Baardwijk

    Karin van Baardwijk

    Onderwijsassistent

    k.vanbaardwijk@ocleijpark.nl

  • Ilse Berens-Diepstraten

    Ilse Berens-Diepstraten

    Leraar

    i.berens@ocleijpark.nl

  • Iris Besems

    Iris Besems

    Onderwijsassistent

    i.besems@ocleijpark.nl

  • Carlijn van den Borne

    Carlijn van den Borne

    Schoolmaatschappelijk deskundige

    c.vandenborne@ocleijpark.nl

  • Anke van Cuijck

    Anke van Cuijck

    Leraar

    a.vancuijck@ocleijpark.nl

  • Ilse Deliën

    Ilse Deliën

    Onderwijsassistent

    i.delaat@ocleijpark.nl

  • Linda van Diemen - van Vugt

    Linda van Diemen - van Vugt

    Onderwijsassistent

    l.vandiemen@ocleijpark.nl

  • Peggy Franken

    Peggy Franken

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    p.franken@ocleijpark.nl

  • Kim Gabriëls

    Kim Gabriëls

    Leraar

    k.gabriels@ocleijpark.nl

  • Chloë Gallé

    Chloë Gallé

    Onderwijsassistent

    c.galle@ocleijpark.nl

  • Hilde van Gestel

    Hilde van Gestel

    Onderwijsassistent

    h.vangestel@ocleijpark.nl

  • Lia van Gestel

    Lia van Gestel

    Onderwijsassistent

    l.vangestel@ocleijpark.nl

  • Judith Habraken

    Judith Habraken

    Onderwijsassistent

    j.habraken@ocleijpark.nl

  • Astrid van Heerebeek-de Veer

    Astrid van Heerebeek-de Veer

    Onderwijsassistent

    a.vanheerebeek@ocleijpark.nl

  • Ingrid Hekman

    Ingrid Hekman

    Leraar

    i.hekman@ocleijpark.nl

  • Linda Op 't Hoog

    Linda Op 't Hoog

    Onderwijsassistent

    l.opthoog@ocleijpark.nl

  • Ilone van Iersel

    Ilone van Iersel

    Onderwijsassistent

    i.vaniersel@ocleijpark.nl

  • Judith Jansen

    Judith Jansen

    Onderwijsassistent

    j.jansen@ocleijpark.nl

  • Aron Keller

    Aron Keller

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    a.keller@ocleijpark.nl

  • Barbara Klein Swormink

    Barbara Klein Swormink

    Onderwijsassistent

    b.kleinswormink@ocleijpark.nl

  • Ellen Kloos-Heerkens

    Ellen Kloos-Heerkens

    Onderwijsassistent

    e.kloos@ocleijpark.nl

  • Irma Kobes

    Irma Kobes

    Zorgassistent

    i.kobes@ocleijpark.nl

  • Margie Krijgsman

    Margie Krijgsman

    Leraar / Intern begeleider

    m.krijgsman@ocleijpark.nl

  • Samantha Kwinten

    Samantha Kwinten

    Zorgassistent

    s.kwinten@ocleijpark.nl

  • Marieke Maas

    Marieke Maas

    Leraar

    m.maas@ocleijpark.nl

  • Amber van Nijnanten

    Amber van Nijnanten

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    a.vannijnanten@ocleijpark.nl

  • Angela Oomen

    Angela Oomen

    Onderwijsassistent

    a.oomen@ocleijpark.nl

  • Marlous Oudejans

    Marlous Oudejans

    Leraar

    m.oudejans@ocleijpark.nl

  • Twiggy Reemeijer

    Twiggy Reemeijer

    Leraar

    t.reemeijer@ocleijpark.nl

  • Renate Rietman

    Renate Rietman

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    r.rietman@ocleijpark.nl

  • Linda Rovers

    Linda Rovers

    Leraar

    l.rovers@ocleijpark.nl

  • Anne-Lotte Ruigrok

    Anne-Lotte Ruigrok

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    a.ruigrok@ocleijpark.nl

  • Ellen van Schijndel

    Ellen van Schijndel

    Leraar

    e.vanschijndel@ocleijpark.nl

  • Judith Schellekens

    Judith Schellekens

    Leraar

    j.schellekens@ocleijpark.nl

  • Ilona Schouten

    Ilona Schouten

    Zorgassistent

    i.vanhal@ocleijpark.nl

  • Els Schuh

    Els Schuh

    Zorgassistent

    e.schuh@ocleijpark.nl

  • Josine Severijns

    Josine Severijns

    Leraar

    j.severijns@ocleijpark.nl

  • Viviënne Snoeren

    Viviënne Snoeren

    Onderwijsassistent

    v.snoeren@ocleijpark.nl

  • Linda Spijkers

    Linda Spijkers

    Onderwijsassistent

    l.spijkers@ocleijpark.nl

  • Lisanne Staps

    Lisanne Staps

    Leraar

    l.staps@ocleijpark.nl

  • Maaike van Twist

    Maaike van Twist

    Schoolleider

    m.vantwist@ocleijpark.nl

  • Lies Vanmolkot

    Lies Vanmolkot

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    l.vanmolkot@ocleijpark.nl

  • Renske Verhulst

    Renske Verhulst

    Onderwijsassistent

    r.verhulst@ocleijpark.nl

  • Matthieu Verlinde

    Matthieu Verlinde

    Leraar

    m.verlinde@ocleijpark.nl

  • Tonny van Vugt

    Tonny van Vugt

    Zorgassistent

    t.vanvugt@ocleijpark.nl

  • Perry Warris

    Perry Warris

    Leraar

    p.warris@ocleijpark.nl

  • Hanne Willemsen

    Hanne Willemsen

    Gedragswetenschapper

    h.willemsen@ocleijpark.nl

  • Hanny de Witte

    Hanny de Witte

    Onderwijsassistent

    h.dewitte@ocleijpark.nl

  • Marloes van de Wouw

    Marloes van de Wouw

    Leraar

    m.vandewouw@ocleijpark.nl