VMBO

Voorbereidend Middelbaar Beroeps Onderwijs

Het VMBO is voor leerlingen vanaf 12 jaar die kunnen doorstromen naar het Middelbaar Beroeps Onderwijs (MBO).

We bieden onderwijs op drie niveaus:

  • Basisberoepsgerichte Leerweg (BBL) gericht op MBO niveau 1-2;
  • Kaderberoepsgerichte Leerweg (KBL) gericht op MBO 2-3;
  • Gemengde Leerweg (GL) gericht op MBO 3-4.
    Tot 2020-2021 in vmbo 5
  • Theoretische Leerweg (TL) gericht op MBO 3-4

Kijk op de website van de Rijksoverheid voor de uitgebreide vooropleidingseisen voor het MBO.

Examenregistratie

Voor deze lessen werken we nauw samen met Campus 013 en 2college Durendael. De leerlingen krijgen lessen, ondersteuning en begeleiding binnen onze school. Ook de toetsen vinden zoveel mogelijk plaats binnen onze school. De leerlingen worden als extraneus-leerlingen aangemerkt bij één van de hierboven genoemde scholen. Hierdoor kunnen onze leerlingen het erkende landelijke VMBO-diploma behalen. Leerlingen die niet het volledige diploma behalen, kunnen in aanmerking komen voor een Staatsexamen voor één of enkele vakken.

Wie is wie

onze medewerkers

  • Jolanda Adriaansen

    Jolanda Adriaansen

    Onderwijsassistent

    j.adriaansen@ocleijpark.nl

  • Leonie Beerens

    Leonie Beerens

    Leerkracht

    l.beerens@ocleijpark.nl

  • Janneke van Beurden

    Janneke van Beurden

    Klassenassistent

    j.vanbeurden@ocleijpark.nl

  • Britt Bleijs

    Britt Bleijs

    Onderwijsassistent

    b.bleijs@ocleijpark.nl

  • Carien Bleijs

    Carien Bleijs

    Leerkracht

    c.bleijs@ocleijpark.nl

  • Kim Bleijs

    Kim Bleijs

    Leerkracht

    k.bleijs@ocleijpark.nl

  • Heleen de Blok

    Heleen de Blok

    Leerkracht

    h.deblok@ocleijpark.nl

  • Gaby den Boer

    Gaby den Boer

    Onderwijsassistent

    g.denboer@ocleijpark.nl

  • Carlijn van den Borne

    Carlijn van den Borne

    Schoolmaatschappelijk werker

    c.vandenborne@ocleijpark.nl

  • Myhra van Boxtel

    Myhra van Boxtel

    Leerkracht

    m.vanboxtel@ocleijpark.nl

  • Sophie Buster-van Woerkum

    Sophie Buster-van Woerkum

    Leerkracht

    s.buster@ocleijpark.nl

  • Lisette Caminada

    Lisette Caminada

    Leerkracht

    l.caminada@ocleijpark.nl

  • Esther Coomans

    Esther Coomans

    Leerkracht

    e.coomans@ocleijpark.nl

  • Dana Cranenburg

    Dana Cranenburg

    Onderwijsassistent

    d.cranenburg@ocleijpark.nl

  • Coby Deliën

    Coby Deliën

    Leerkracht

    c.delien@ocleijpark.nl

  • Els Dominguez

    Els Dominguez

    Leerkracht

    e.dominguez@ocleijpark.nl

  • Frank van Dommelen

    Frank van Dommelen

    Leerkracht

    f.vandommelen@ocleijpark.nl

  • Linny van Eijndhoven

    Linny van Eijndhoven

    Onderwijsassistent

    l.vaneijndhoven@ocleijpark.nl

  • Lieselot van Elten

    Lieselot van Elten

    Leerkracht schoolbreed

    l.vanelten@ocleijpark.nl

  • Christie van Esch

    Christie van Esch

    Leerkracht

    c.vanesch@ocleijpark.nl

  • Ilse van Esch

    Ilse van Esch

    Leerkracht

    i.vanesch@ocleijpark.nl

  • Peggy Franken

    Peggy Franken

    Vakleerkracht

    p.franken@ocleijpark.nl

  • Lia van Gestel

    Lia van Gestel

    Onderwijsassistent

    l.vangestel@ocleijpark.nl

  • Sjel van Gils

    Sjel van Gils

    Leerkracht

    s.vangils@ocleijpark.nl

  • Kim Gooren

    Kim Gooren

    Onderwijsassistent

    k.gooren@ocleijpark.nl

  • Ilona van Hal

    Ilona van Hal

    Zorgassistent

    i.vanhal@ocleijpark.nl

  • Marieke van Hoof

    Marieke van Hoof

    Leerkracht

    m.vanhoof@ocleijpark.nl

  • Nienke Houthooft

    Nienke Houthooft

    Onderwijsassistent

    n.houthooft@ocleijpark.nl

  • Judith Jansen

    Judith Jansen

    Onderwijsassistent

    j.jansen@ocleijpark.nl

  • Samantha Janssen

    Samantha Janssen

    Onderwijsassistent

    s.janssen@ocleijpark.nl

  • Aron Keller

    Aron Keller

    Vakleerkracht

    a.keller@ocleijpark.nl

  • Samantha Kwinten

    Samantha Kwinten

    Zorgassistent

    s.kwinten@ocleijpark.nl

  • Martijn van Laarhoven

    Martijn van Laarhoven

    Leerkracht

    m.vanlaarhoven@ocleijpark.nl

  • Chandni Marapengopie

    Chandni Marapengopie

    Leerkracht

    c.marapengopie@ocleijpark.nl

  • Evelien Molenschot

    Evelien Molenschot

    Leerkracht

    e.molenschot@ocleijpark.nl

  • Kim van Nieuwstadt

    Kim van Nieuwstadt

    Klassenassistent

    k.vannieuwstadt@ocleijpark.nl

  • Amber van Nijnanten

    Amber van Nijnanten

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    a.vannijnanten@ocleijpark.nl

  • Marieke Oomes

    Marieke Oomes

    Leerkracht

    m.oomes@ocleijpark.nl

  • Corrie Oprins

    Corrie Oprins

    Vakleerkracht

    c.oprins@ocleijpark.nl

  • Tessa Otten

    Tessa Otten

    Leerkracht

    t.otten@ocleijpark.nl

  • Petra Pheninckx

    Petra Pheninckx

    Schoolleider

    p.pheninckx@ocleijpark.nl

  • Sjors Picard

    Sjors Picard

    Leerkracht

    s.picard@ocleijpark.nl

  • Lisanne van de Put

    Lisanne van de Put

    Onderwijsassistent

    l.vandeput@ocleijpark.nl

  • Anne-Lotte Ruigrok

    Anne-Lotte Ruigrok

    Vakleerkracht

    a.ruigrok@ocleijpark.nl

  • Ellen van Schijndel

    Ellen van Schijndel

    Leerkracht

    e.vanschijndel@ocleijpark.nl

  • Nicole Schraven

    Nicole Schraven

    Klassenassistent

    n.schraven@ocleijpark.nl

  • Marcel Schreuder

    Marcel Schreuder

    Klassenassistent

    m.schreuder@ocleijpark.nl

  • Els Schuh

    Els Schuh

    Zorgassistent

    e.schuh@ocleijpark.nl

  • Danielle Sips

    Danielle Sips

    Leerkracht

    d.sips@ocleijpark.nl

  • Jantine Snellen

    Jantine Snellen

    Klassenassistent

    j.snellen@ocleijpark.nl

  • Joost Tunnissen

    Joost Tunnissen

    Vakleerkracht

    j.tunnissen@ocleijpark.nl

  • Liselotte Twilt

    Liselotte Twilt

    Leerkracht

    l.twilt@ocleijpark.nl

  • Linda Vissers

    Linda Vissers

    Leerkracht

    l.vissers@ocleijpark.nl

  • Julia Walschots

    Julia Walschots

    Klassenassistent

    j.walschots@ocleijpark.nl

  • Marjolein de Weerd

    Marjolein de Weerd

    Leerkracht / Intern begeleider

    m.deweerd@ocleijpark.nl

  • Judith Weijters

    Judith Weijters

    Intern begeleider

    j.weijters@ocleijpark.nl