VMBO

Voorbereidend Middelbaar Beroeps Onderwijs

Het VMBO is voor leerlingen vanaf 12 jaar die kunnen doorstromen naar het Middelbaar Beroeps Onderwijs (MBO).

We bieden onderwijs op drie niveaus:

  • Basisberoepsgerichte Leerweg (BBL) gericht op MBO niveau 1-2;
  • Kaderberoepsgerichte Leerweg (KBL) gericht op MBO 2-3;
  • Gemengde Leerweg (GL) gericht op MBO 3-4.

Kijk op de website van de Rijksoverheid voor de uitgebreide vooropleidingseisen voor het MBO.

Examenregistratie

Voor deze lessen werken we nauw samen met Campus 013 en 2college Durendael. De leerlingen krijgen lessen, ondersteuning en begeleiding binnen onze school. Ook de toetsen vinden zoveel mogelijk plaats binnen onze school. De leerlingen worden als extraneus-leerlingen aangemerkt bij één van de hierboven genoemde scholen. Hierdoor kunnen onze leerlingen het erkende landelijke VMBO-diploma behalen. Leerlingen die niet het volledige diploma behalen, kunnen in aanmerking komen voor een Staatsexamen voor één of enkele vakken.

Wie is wie

onze medewerkers

  • Leonie Beerens

    Leonie Beerens

    Leraar

    l.beerens@ocleijpark.nl

  • Carien Bleijs

    Carien Bleijs

    Leraar

    c.bleijs@ocleijpark.nl

  • Kim Bleijs

    Kim Bleijs

    Leraar

    k.bleijs@ocleijpark.nl

  • Heleen de Blok

    Heleen de Blok

    Leraar

    h.deblok@ocleijpark.nl

  • Roos Blom

    Roos Blom

    Gedragswetenschapper

    r.blom@ocleijpark.nl

  • Marleen van den Bor

    Marleen van den Bor

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    m.vandenbor@ocleijpark.nl

  • Myhra van Boxtel

    Myhra van Boxtel

    Leerkracht

    m.vanboxtel@ocleijpark.nl

  • Koen Burgers

    Koen Burgers

    Roostermaker met ICT-taken

    k.burgers@ocleijpark.nl

  • Timothy Cools

    Timothy Cools

    Gedragswetenschapper

    t.cools@ocleijpark.nl

  • Tessy Coopmans

    Tessy Coopmans

    Onderwijsassistent

    t.coopmans@ocleijpark.nl

  • Dana Cranenburg

    Dana Cranenburg

    Onderwijsassistent

    d.cranenburg@ocleijpark.nl

  • Els Dominguez

    Els Dominguez

    Leraar

    e.dominguez@ocleijpark.nl

  • Frank van Dommelen

    Frank van Dommelen

    Leraar

    f.vandommelen@ocleijpark.nl

  • Karlijn van Erven

    Karlijn van Erven

    Leraar

    k.vanerven@ocleijpark.nl

  • Deborah Everse

    Deborah Everse

    Leraar Economie

    d.everse@ocleijpark.nl

  • Peggy Franken

    Peggy Franken

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    p.franken@ocleijpark.nl

  • Kim Gooren

    Kim Gooren

    Onderwijsassistent

    k.gooren@ocleijpark.nl

  • Menno Henssen

    Menno Henssen

    Leraar

    m.henssen@ocleijpark.nl

  • Cay Hoefmans

    Cay Hoefmans

    Onderwijsassistent

    c.hoefmans@ocleijpark.nl

  • Dirk van Iersel

    Dirk van Iersel

    Leraar / Intern begeleider

    d.vaniersel@ocleijpark.nl

  • Kelly Janssen-Gijbels

    Kelly Janssen-Gijbels

    Leraar

    k.janssen@ocleijpark.nl

  • Arlette van de Kerkhof

    Arlette van de Kerkhof

    Logopedist

    a.vandekerkhof@ocleijpark.nl

  • Thijs Krijnen

    Thijs Krijnen

    Onderwijsassistent

    t.krijnen@ocleijpark.nl

  • Martijn van Laarhoven

    Martijn van Laarhoven

    Leraar

    m.vanlaarhoven@ocleijpark.nl

  • Evelien Molenschot

    Evelien Molenschot

    Leraar

    e.molenschot@ocleijpark.nl

  • Amber van Nijnanten

    Amber van Nijnanten

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    a.vannijnanten@ocleijpark.nl

  • Marieke Oomes

    Marieke Oomes

    Leraar

    m.oomes@ocleijpark.nl

  • Marinka Oostendorp

    Marinka Oostendorp

    Leraar

    m.oostendorp@ocleijpark.nl

  • Renate Rietman

    Renate Rietman

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    r.rietman@ocleijpark.nl

  • Kim Rorije

    Kim Rorije

    Onderwijsassistent

    k.rorije@ocleijpark.nl

  • Anne-Lotte Ruigrok

    Anne-Lotte Ruigrok

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    a.ruigrok@ocleijpark.nl

  • Ilona Schouten

    Ilona Schouten

    Zorgassistent

    i.vanhal@ocleijpark.nl

  • Pascalle Surendonk

    Pascalle Surendonk

    Onderwijsassistent

    p.surendonk@ocleijpark.nl

  • Mirjam Tekath

    Mirjam Tekath

    Leraar Economie

    m.tekath@ocleijpark.nl

  • Bart Traksel

    Bart Traksel

    Leraar Economie

    b.traksel@ocleijpark.nl

  • Joost Tunnissen

    Joost Tunnissen

    Vakleraar Groen

    j.tunnissen@ocleijpark.nl

  • Lies Vanmolkot

    Lies Vanmolkot

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    l.vanmolkot@ocleijpark.nl

  • Bianca Vleugel

    Bianca Vleugel

    Schoolleider

    b.vleugel@ocleijpark.nl

  • Chandni Willems

    Chandni Willems

    Leraar

    c.marapengopie@ocleijpark.nl