VMBO

Voorbereidend Middelbaar Beroeps Onderwijs

Het VMBO is voor leerlingen vanaf 12 jaar die kunnen doorstromen naar het Middelbaar Beroeps Onderwijs (MBO).

We bieden onderwijs op drie niveaus:

  • Basisberoepsgerichte Leerweg (BBL) gericht op MBO niveau 1-2;
  • Kaderberoepsgerichte Leerweg (KBL) gericht op MBO 2-3;
  • Gemengde Leerweg (GL) gericht op MBO 3-4.

Kijk op de website van de Rijksoverheid voor de uitgebreide vooropleidingseisen voor het MBO.

Examenregistratie

Voor deze lessen werken we nauw samen met Campus 013 en 2college Durendael. De leerlingen krijgen lessen, ondersteuning en begeleiding binnen onze school. Ook de toetsen vinden zoveel mogelijk plaats binnen onze school. De leerlingen worden als extraneus-leerlingen aangemerkt bij één van de hierboven genoemde scholen. Hierdoor kunnen onze leerlingen het erkende landelijke VMBO-diploma behalen. Leerlingen die niet het volledige diploma behalen, kunnen in aanmerking komen voor een Staatsexamen voor één of enkele vakken.

Wie is wie

onze medewerkers

  • Jolanda Adriaansen

    Jolanda Adriaansen

    Onderwijsassistent

    j.adriaansen@ocleijpark.nl

  • Leonie Beerens

    Leonie Beerens

    Leerkracht

    l.beerens@ocleijpark.nl

  • Carien Bleijs

    Carien Bleijs

    Leerkracht

    c.bleijs@ocleijpark.nl

  • Kim Bleijs

    Kim Bleijs

    Leerkracht

    k.bleijs@ocleijpark.nl

  • Heleen de Blok

    Heleen de Blok

    Leerkracht

    h.deblok@ocleijpark.nl

  • Roos Blom

    Roos Blom

    Gedragswetenschapper

    r.blom@ocleijpark.nl

  • Carlijn van den Borne

    Carlijn van den Borne

    Schoolmaatschappelijk werker

    c.vandenborne@ocleijpark.nl

  • Diana van den Bosch

    Diana van den Bosch

    Leerkracht

    d.vandenbosch@ocleijpark.nl

  • Myhra van Boxtel

    Myhra van Boxtel

    Leerkracht

    m.vanboxtel@ocleijpark.nl

  • Pauline Broers

    Pauline Broers

    Leerkracht

    p.broers@ocleijpark.nl

  • Esther Coomans

    Esther Coomans

    Leerkracht

    e.coomans@ocleijpark.nl

  • Dana Cranenburg

    Dana Cranenburg

    Onderwijsassistent

    d.cranenburg@ocleijpark.nl

  • Anke van Cuijck

    Anke van Cuijck

    Leerkracht

    a.vancuijck@ocleijpark.nl

  • Els Dominguez

    Els Dominguez

    Leerkracht

    e.dominguez@ocleijpark.nl

  • Frank van Dommelen

    Frank van Dommelen

    Leerkracht

    f.vandommelen@ocleijpark.nl

  • Christie van Esch

    Christie van Esch

    Leerkracht

    c.vanesch@ocleijpark.nl

  • Dion Fleischmann

    Dion Fleischmann

    Leerkracht

    d.fleischmann@ocleijpark.nl

  • Peggy Franken

    Peggy Franken

    Vakleerkracht

    p.franken@ocleijpark.nl

  • Kim Gooren

    Kim Gooren

    Onderwijsassistent

    k.gooren@ocleijpark.nl

  • Kees van Gorp

    Kees van Gorp

    Onderwijsassistent

    k.vangorp@ocleijpark.nl

  • Ilona van Hal

    Ilona van Hal

    Zorgassistent

    i.vanhal@ocleijpark.nl

  • Lisa van Heertum

    Lisa van Heertum

    Onderwijsassistent

    l.vanheertum@ocleijpark.nl

  • Yvonne Hendriks

    Yvonne Hendriks

    Onderwijsassistent

    y.hendriks@ocleijpark.nl

  • Marieke van Hoof

    Marieke van Hoof

    Leerkracht

    m.vanhoof@ocleijpark.nl

  • Dirk van Iersel

    Dirk van Iersel

    Leerkracht

    d.vaniersel@ocleijpark.nl

  • Aron Keller

    Aron Keller

    Vakleerkracht

    a.keller@ocleijpark.nl

  • Samantha Kwinten

    Samantha Kwinten

    Zorgassistent

    s.kwinten@ocleijpark.nl

  • Martijn van Laarhoven

    Martijn van Laarhoven

    Leerkracht

    m.vanlaarhoven@ocleijpark.nl

  • Chandni Marapengopie

    Chandni Marapengopie

    Leerkracht

    c.marapengopie@ocleijpark.nl

  • Susan Meeuwis

    Susan Meeuwis

    Leerkracht

    s.meeuwis@ocleijpark.nl

  • Evelien Molenschot

    Evelien Molenschot

    Leerkracht

    e.molenschot@ocleijpark.nl

  • Amber van Nijnanten

    Amber van Nijnanten

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    a.vannijnanten@ocleijpark.nl

  • Marieke Oomes

    Marieke Oomes

    Leerkracht

    m.oomes@ocleijpark.nl

  • Marinka Oostendorp

    Marinka Oostendorp

    Leerkracht

    m.oostendorp@ocleijpark.nl

  • Corrie Oprins

    Corrie Oprins

    Vakleerkracht

    c.oprins@ocleijpark.nl

  • Tessa Otten

    Tessa Otten

    Leerkracht

    t.otten@ocleijpark.nl

  • Lisanne van de Put

    Lisanne van de Put

    Onderwijsassistent

    l.vandeput@ocleijpark.nl

  • Renate Rietman

    Renate Rietman

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    r.rietman@ocleijpark.nl

  • Kim Rorije

    Kim Rorije

    Klassenassistent schoolbreed

    k.rorije@ocleijpark.nl

  • Anne-Lotte Ruigrok

    Anne-Lotte Ruigrok

    Vakleerkracht

    a.ruigrok@ocleijpark.nl

  • Conny Schellekens

    Conny Schellekens

    Onderwijsassistent

    c.schellekens@ocleijpark.nl

  • Nicole Schraven

    Nicole Schraven

    Klassenassistent

    n.schraven@ocleijpark.nl

  • Marcel Schreuder

    Marcel Schreuder

    Klassenassistent

    m.schreuder@ocleijpark.nl

  • Els Schuh

    Els Schuh

    Zorgassistent

    e.schuh@ocleijpark.nl

  • Joop Simons

    Joop Simons

    Leerkracht

    j.simons@ocleijpark.nl

  • Danielle Sips

    Danielle Sips

    Leerkracht

    d.sips@ocleijpark.nl

  • Viviënne Snoeren

    Viviënne Snoeren

    Onderwijsassistent

    v.snoeren@ocleijpark.nl

  • Pascalle Surendonk

    Pascalle Surendonk

    Onderwijsassistent

    p.surendonk@ocleijpark.nl

  • Joost Tunnissen

    Joost Tunnissen

    Vakleerkracht

    j.tunnissen@ocleijpark.nl

  • Lies Vanmolkot

    Lies Vanmolkot

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    l.vanmolkot@ocleijpark.nl

  • Linda Vermeulen

    Linda Vermeulen

    Onderwijsassistent

    l.vermeulen@ocleijpark.nl

  • Bianca Vleugel

    Bianca Vleugel

    Schoolleider VMBO

    b.vleugel@ocleijpark.nl

  • Marjolein de Weerd

    Marjolein de Weerd

    Leerkracht / Intern begeleider

    m.deweerd@ocleijpark.nl

  • Judith Weijters

    Judith Weijters

    Intern begeleider

    j.weijters@ocleijpark.nl