SO

Speciaal Onderwijs

De leerstroom speciaal onderwijs is voor kinderen van 4 tot en met 13 jaar. De lessen bereiden hen voor op voortgezet (speciaal) onderwijs.

Onderbouw SO
Onderwijs in de onderbouw van het SO wordt geboden aan leerlingen tot ongeveer 8 jaar. Tijdens deze periode wordt in principe nog geen expliciet onderscheid gemaakt in niveaus. Weliswaar is er sprake van een gedifferentieerd onderwijsaanbod zodat de leerlingen na deze ontwikkelingsperiode in het best passende profiel instromen.

Bovenbouw SO

  • Profiel Dagbesteding:

Het profiel dagbesteding is bestemd voor leerlingen met een matige tot lichte verstandelijke beperking, meestal in combinatie met motorische/medische problematiek en/of een grote zorgvraag ten gevolge van ernstige en complexe lichamelijke of functionele beperkingen, waardoor ze in sociale redzaamheid beperkt zijn.

  • Profiel Arbeid:

Het profiel arbeid is bestemd voor leerlingen met een lichte verstandelijke beperking tot lage begaafdheid, meestal in combinatie met motorische/medische problematiek en/of een grote zorgvraag ten gevolge van complexe lichamelijke of functionele beperkingen, eventueel in combinatie met moeilijk te reguleren gedragsproblematieken.

  • Profiel Vervolgonderwijs:

Het profiel vervolgonderwijs is bestemd voor leerlingen met een lage tot gemiddelde begaafdheid, meestal in combinatie met motorische/medische problematiek en/of een zorgvraag ten gevolge van complexe lichamelijke of functionele beperkingen, eventueel in combinatie met moeilijk te reguleren gedragsproblematiek als gevolg van psychiatrische stoornissen en/of leerproblemen, waarbij ze binnen hun ontwikkelingsmogelijkheden een aangepast programma kunnen volgen gericht op de eindtermen van het primair onderwijs.

Wie is wie

onze medewerkers

  • Yvon Abrahams

    Yvon Abrahams

    Onderwijsassistent

    y.abrahams@ocleijpark.nl

  • Irene van Agt

    Irene van Agt

    Leraar

    i.vanagt@ocleijpark.nl

  • Erica van Baal

    Erica van Baal

    Onderwijsassistent

    e.vanbaal@ocleijpark.nl

  • Dion Bastiaansen

    Dion Bastiaansen

    Leraar

    d.bastiaansen@ocleijpark.nl

  • Helga van Beerendonk

    Helga van Beerendonk

    Onderwijsassistent

    h.vanbeerendonk@ocleijpark.nl

  • Jeannette Berben

    Jeannette Berben

    Onderwijsassistent

    j.berben@ocleijpark.nl

  • Marieke van Beurden

    Marieke van Beurden

    Leraar

    m.vanbeurden@ocleijpark.nl

  • Britt Bleijs

    Britt Bleijs

    Onderwijsassistent

    b.bleijs@ocleijpark.nl

  • Dianne den Boer

    Dianne den Boer

    Onderwijsassistent

    d.denboer@ocleijpark.nl

  • Karien van den Boer

    Karien van den Boer

    Leraar

    k.vandenboer@ocleijpark.nl

  • Carlijn van den Borne

    Carlijn van den Borne

    Schoolmaatschappelijk deskundige

    c.vandenborne@ocleijpark.nl

  • Phily van den Braak

    Phily van den Braak

    Leraar

    p.vandenbraak@ocleijpark.nl

  • Marcia de Bresser

    Marcia de Bresser

    Leerkracht

    m.debresser@ocleijpark.nl

  • Dunja Brockbernd

    Dunja Brockbernd

    Leraar

    d.brockbernd@ocleijpark.nl

  • Femke van den Broek

    Femke van den Broek

    Leraar

    f.vandenbroek@ocleijpark.nl

  • Ilse Broos

    Ilse Broos

    Onderwijsassistent

    i.broos@ocleijpark.nl

  • Jannie de Brouwer

    Jannie de Brouwer

    Leraar

    j.debrouwer@ocleijpark.nl

  • Sophie Buster-van Woerkum

    Sophie Buster-van Woerkum

    Leraar

    s.buster@ocleijpark.nl

  • Ninge ten Caten

    Ninge ten Caten

    Leraar

    n.tencaten@ocleijpark.nl

  • Coby Deliën

    Coby Deliën

    Leraar

    c.delien@ocleijpark.nl

  • Linda van Diemen - van Vugt

    Linda van Diemen - van Vugt

    Onderwijsassistent

    l.vandiemen@ocleijpark.nl

  • Desiree van Diest

    Desiree van Diest

    Leraar

    d.vandiest@ocleijpark.nl

  • Anne Donders

    Anne Donders

    Leraar

    a.donders@ocleijpark.nl

  • Maartje Donders

    Maartje Donders

    Leraar

    m.donders@ocleijpark.nl

  • Anja van Doormaal

    Anja van Doormaal

    Leraar

    a.vandoormaal@ocleijpark.nl

  • Lieselot van Elten

    Lieselot van Elten

    Leraar

    l.vanelten@ocleijpark.nl

  • Monique Engelse

    Monique Engelse

    Onderwijsassistent

    m.engelse@ocleijpark.nl

  • Ilse van Esch

    Ilse van Esch

    Leraar

    i.vanesch@ocleijpark.nl

  • Peggy Franken

    Peggy Franken

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    p.franken@ocleijpark.nl

  • Chloë Gallé

    Chloë Gallé

    Onderwijsassistent

    c.galle@ocleijpark.nl

  • Linda van Geffen

    Linda van Geffen

    Leraar

    l.vangeffen@ocleijpark.nl

  • Sjors van Hall

    Sjors van Hall

    Onderwijsassistent

    s.vanhall@ocleijpark.nl

  • Lieke Hendriks

    Lieke Hendriks

    Leraar / Intern begeleider

    l.hendriks@ocleijpark.nl

  • Yvonne Hendriks

    Yvonne Hendriks

    Onderwijsassistent

    y.hendriks@ocleijpark.nl

  • Lonneke Hertogh-Conrads

    Lonneke Hertogh-Conrads

    Onderwijsassistent

    l.hertogh@ocleijpark.nl

  • Karin van den Hoek

    Karin van den Hoek

    Onderwijsassistent

    k.vandenhoek@ocleijpark.nl

  • Nienke Houthooft

    Nienke Houthooft

    Onderwijsassistent

    n.houthooft@ocleijpark.nl

  • Maaike van Hulten

    Maaike van Hulten

    Leraar

    m.vanhulten@ocleijpark.nl

  • Moniek Huijbregts

    Moniek Huijbregts

    Schoolleider

    m.huijbregts@ocleijpark.nl

  • Job Huijkelom

    Job Huijkelom

    Leraar

    j.huijkelom@ocleijpark.nl

  • Anke Hulsbosch

    Anke Hulsbosch

    Onderwijsassistent

    a.hulsbosch@ocleijpark.nl

  • Annemarie Jansen-Rommens

    Annemarie Jansen-Rommens

    Gedragswetenschapper

    a.jansen@ocleijpark.nl

  • Samantha Janssen

    Samantha Janssen

    Onderwijsassistent

    s.janssen@ocleijpark.nl

  • Anita de Jong

    Anita de Jong

    Leraar

    a.enneman@ocleijpark.nl

  • Han Jongbloets

    Han Jongbloets

    Onderwijsassistent

    h.jongbloets@ocleijpark.nl

  • Ellen Kaijen

    Ellen Kaijen

    Leraar

    e.kaijen@ocleijpark.nl

  • Monique Keijzers

    Monique Keijzers

    Leraar

    m.keijzers@ocleijpark.nl

  • Aron Keller

    Aron Keller

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    a.keller@ocleijpark.nl

  • Lotte Kivits

    Lotte Kivits

    Leraar

    l.kivits@ocleijpark.nl

  • Marjolein Knippels - de Meijer

    Marjolein Knippels - de Meijer

    Leraar

    m.knippels@ocleijpark.nl

  • Leonie Koenen

    Leonie Koenen

    Leraar

    le.koenen@ocleijpark.nl

  • Liesbeth Koenen

    Liesbeth Koenen

    Leraar

    l.koenen@ocleijpark.nl

  • Noortje Kuipers

    Noortje Kuipers

    Leraar

    n.kuipers@ocleijpark.nl

  • Samantha Kwinten

    Samantha Kwinten

    Zorgassistent

    s.kwinten@ocleijpark.nl

  • Yvonne Linkels

    Yvonne Linkels

    Onderwijsassistent

    y.linkels@ocleijpark.nl

  • Manon Meeus

    Manon Meeus

    Leraar

    m.meeus@ocleijpark.nl

  • Angelique van Mensvoort

    Angelique van Mensvoort

    Leraar

    a.vanmensvoort@ocleijpark.nl

  • Annemiek Mentink

    Annemiek Mentink

    Onderwijsassistent

    a.mentink@ocleijpark.nl

  • Millanie Meuwissen-Rutten

    Millanie Meuwissen-Rutten

    Leraar

    m.meuwissen@ocleijpark.nl

  • Amber van Nijnanten

    Amber van Nijnanten

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    a.vannijnanten@ocleijpark.nl

  • Floor van Nuenen-van Dijck

    Floor van Nuenen-van Dijck

    Leraar

    f.vannuenen@ocleijpark.nl

  • Cynthia van Oosterwijk

    Cynthia van Oosterwijk

    Onderwijsassistent

    c.vanoosterwijk@ocleijpark.nl

  • Corrie Oprins

    Corrie Oprins

    Vakleraar Levensbeschouwing

    c.oprins@ocleijpark.nl

  • Tessa Otten

    Tessa Otten

    Leraar

    t.otten@ocleijpark.nl

  • Sylvia van Overbeek

    Sylvia van Overbeek

    Leraar

    s.vanoverbeek@ocleijpark.nl

  • Sabine van der Pennen

    Sabine van der Pennen

    Leraar

    s.vanderpennen@ocleijpark.nl

  • Lieke Pulles

    Lieke Pulles

    Leraar

    l.pulles@ocleijpark.nl

  • Elise Rechmann

    Elise Rechmann

    Onderwijsassistent

    e.rechmann@ocleijpark.nl

  • Renate Rietman

    Renate Rietman

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    r.rietman@ocleijpark.nl

  • Ilona de Rooij

    Ilona de Rooij

    Leraar

    i.derooij@ocleijpark.nl

  • Anne-Lotte Ruigrok

    Anne-Lotte Ruigrok

    Vakleraar Bewegingsonderwijs

    a.ruigrok@ocleijpark.nl

  • Esma Sahiner

    Esma Sahiner

    Leraar

    e.sahiner@ocleijpark.nl

  • Conny Schellekens

    Conny Schellekens

    Onderwijsassistent

    c.schellekens@ocleijpark.nl

  • Ilona Schouten

    Ilona Schouten

    Zorgassistent

    i.vanhal@ocleijpark.nl

  • Els Schuh

    Els Schuh

    Zorgassistent

    e.schuh@ocleijpark.nl

  • Sabine van der Sterre-de Wit

    Sabine van der Sterre-de Wit

    Onderwijsassistent

    s.vandersterre@ocleijpark.nl

  • Fieke Sträter

    Fieke Sträter

    Gedragswetenschapper

    f.strater@ocleijpark.nl

  • Ursula Sulsters

    Ursula Sulsters

    Leraar

    u.sulsters@ocleijpark.nl

  • Tessa den Teuling

    Tessa den Teuling

    Leraar

    t.denteuling@ocleijpark.nl

  • Marloes Teurlinx

    Marloes Teurlinx

    Onderwijsassistent

    m.teurlinx@ocleijpark.nl

  • Noortje Tuerlings

    Noortje Tuerlings

    Leraar / Intern begeleider

    n.tuerlings@ocleijpark.nl

  • Lies Vanmolkot

    Lies Vanmolkot

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    l.vanmolkot@ocleijpark.nl

  • Josje van der Velden

    Josje van der Velden

    Onderwijsassistent

    j.vandervelden@ocleijpark.nl

  • Sonja Voogt

    Sonja Voogt

    Onderwijsassistent

    s.voogt@ocleijpark.nl

  • Julia Walschots

    Julia Walschots

    Onderwijsassistent

    j.walschots@ocleijpark.nl

  • Ilse Weijters

    Ilse Weijters

    Onderwijsassistent

    i.weijters@ocleijpark.nl

  • Giulia Westerburger

    Giulia Westerburger

    Leraar

    g.westerburger@ocleijpark.nl

  • Anouk de Wijs

    Anouk de Wijs

    Leraar

    a.dewijs@ocleijpark.nl

  • Renske Worms

    Renske Worms

    Onderwijsassistent

    r.worms@ocleijpark.nl

  • Yolanda de Wit

    Yolanda de Wit

    Onderwijsassistent

    Y.dewit@ocleijpark.nl

  • Annemiek Wouters

    Annemiek Wouters

    Leraar

    an.wouters@ocleijpark.nl

  • Sanne van der Zanden

    Sanne van der Zanden

    Onderwijsassistent

    s.vanderzanden@ocleijpark.nl

  • Aukje Zeijen

    Aukje Zeijen

    Leraar / Intern begeleider

    a.zeijen@ocleijpark.nl

  • Demi Zweers

    Demi Zweers

    Onderwijsassistent

    d.zweers@ocleijpark.nl