SO

Speciaal Onderwijs

De leerstroom speciaal onderwijs is voor kinderen van 4 tot en met 13 jaar. De lessen bereiden hen voor op voortgezet (speciaal) onderwijs.

Onderbouw SO
Onderwijs in de onderbouw van het SO wordt geboden aan leerlingen tot ongeveer 8 jaar. Tijdens deze periode wordt in principe nog geen expliciet onderscheid gemaakt in niveaus. Weliswaar is er sprake van een gedifferentieerd onderwijsaanbod zodat de leerlingen na deze ontwikkelingsperiode in het best passende profiel instromen.

Bovenbouw SO

  • Profiel Dagbesteding:

Het profiel dagbesteding is bestemd voor leerlingen met een matige tot lichte verstandelijke beperking, meestal in combinatie met motorische/medische problematiek en/of een grote zorgvraag ten gevolge van ernstige en complexe lichamelijke of functionele beperkingen, waardoor ze in sociale redzaamheid beperkt zijn.

  • Profiel Arbeid:

Het profiel arbeid is bestemd voor leerlingen met een lichte verstandelijke beperking tot lage begaafdheid, meestal in combinatie met motorische/medische problematiek en/of een grote zorgvraag ten gevolge van complexe lichamelijke of functionele beperkingen, eventueel in combinatie met moeilijk te reguleren gedragsproblematieken.

  • Profiel Vervolgonderwijs:

Het profiel vervolgonderwijs is bestemd voor leerlingen met een lage tot gemiddelde begaafdheid, meestal in combinatie met motorische/medische problematiek en/of een zorgvraag ten gevolge van complexe lichamelijke of functionele beperkingen, eventueel in combinatie met moeilijk te reguleren gedragsproblematiek als gevolg van psychiatrische stoornissen en/of leerproblemen, waarbij ze binnen hun ontwikkelingsmogelijkheden een aangepast programma kunnen volgen gericht op de eindtermen van het primair onderwijs.

Wie is wie

onze medewerkers

  • Rik Aarden

    Rik Aarden

    Schoolleider

    r.aarden@ocleijpark.nl

  • Irene van Agt

    Irene van Agt

    Leerkracht

    i.vanagt@ocleijpark.nl

  • Erica van Baal

    Erica van Baal

    Onderwijsassistent

    e.vanbaal@ocleijpark.nl

  • Dion Bastiaansen

    Dion Bastiaansen

    Leerkracht

    d.bastiaansen@ocleijpark.nl

  • Helga van Beerendonk

    Helga van Beerendonk

    Klassenassistent

    h.vanbeerendonk@ocleijpark.nl

  • Jeannette Berben

    Jeannette Berben

    Onderwijsassistent

    j.berben@ocleijpark.nl

  • Marieke van Beurden

    Marieke van Beurden

    Leerkracht

    m.vanbeurden@ocleijpark.nl

  • Britt Bleijs

    Britt Bleijs

    Onderwijsassistent

    b.bleijs@ocleijpark.nl

  • Roos Blom

    Roos Blom

    Gedragswetenschapper

    r.blom@ocleijpark.nl

  • Dianne den Boer

    Dianne den Boer

    Onderwijsassistent

    d.denboer@ocleijpark.nl

  • Karien van den Boer

    Karien van den Boer

    Leerkracht

    k.vandenboer@ocleijpark.nl

  • Carlijn van den Borne

    Carlijn van den Borne

    Schoolmaatschappelijk werker

    c.vandenborne@ocleijpark.nl

  • Diana van den Bosch

    Diana van den Bosch

    Leerkracht

    d.vandenbosch@ocleijpark.nl

  • Phily van den Braak

    Phily van den Braak

    Leerkracht

    p.vandenbraak@ocleijpark.nl

  • Marcia de Bresser

    Marcia de Bresser

    Leerkracht

    m.debresser@ocleijpark.nl

  • Dunja Brockbernd

    Dunja Brockbernd

    Leerkracht

    d.brockbernd@ocleijpark.nl

  • Femke van den Broek

    Femke van den Broek

    Leerkracht

    f.vandenbroek@ocleijpark.nl

  • Ilse Broos

    Ilse Broos

    Onderwijsassistent

    i.broos@ocleijpark.nl

  • Jannie de Brouwer

    Jannie de Brouwer

    Leerkracht

    j.debrouwer@ocleijpark.nl

  • Sophie Buster-van Woerkum

    Sophie Buster-van Woerkum

    Leerkracht

    s.buster@ocleijpark.nl

  • Ninge ten Caten

    Ninge ten Caten

    Leerkracht

    n.tencaten@ocleijpark.nl

  • Esther Coomans

    Esther Coomans

    Leerkracht

    e.coomans@ocleijpark.nl

  • Anke van Cuijck

    Anke van Cuijck

    Leerkracht

    a.vancuijck@ocleijpark.nl

  • Coby Deliën

    Coby Deliën

    Leerkracht

    c.delien@ocleijpark.nl

  • Anne Donders

    Anne Donders

    Leerkracht

    a.donders@ocleijpark.nl

  • Maartje Donders

    Maartje Donders

    Leerkracht

    m.donders@ocleijpark.nl

  • Anja van Doormaal

    Anja van Doormaal

    Leerkracht

    a.vandoormaal@ocleijpark.nl

  • Lieselot van Elten

    Lieselot van Elten

    Leerkracht schoolbreed

    l.vanelten@ocleijpark.nl

  • Moniek Engelse

    Moniek Engelse

    Klassenassistent

    m.engelse@ocleijpark.nl

  • Anita Enneman

    Anita Enneman

    Leerkracht

    a.enneman@ocleijpark.nl

  • Ilse van Esch

    Ilse van Esch

    Leerkracht

    i.vanesch@ocleijpark.nl

  • Peggy Franken

    Peggy Franken

    Vakleerkracht

    p.franken@ocleijpark.nl

  • Linda van Geffen

    Linda van Geffen

    Leerkracht

    l.vangeffen@ocleijpark.nl

  • Ilona van Hal

    Ilona van Hal

    Zorgassistent

    i.vanhal@ocleijpark.nl

  • Sjors van Hall

    Sjors van Hall

    Onderwijsassistent

    s.vanhall@ocleijpark.nl

  • Lieke Hendriks

    Lieke Hendriks

    Leerkracht / Intern begeleider

    l.hendriks@ocleijpark.nl

  • Yvonne Hendriks

    Yvonne Hendriks

    Onderwijsassistent

    y.hendriks@ocleijpark.nl

  • Karin van den Hoek

    Karin van den Hoek

    Onderwijsassistent

    k.vandenhoek@ocleijpark.nl

  • Nienke Houthooft

    Nienke Houthooft

    Onderwijsassistent

    n.houthooft@ocleijpark.nl

  • Maaike van Hulten

    Maaike van Hulten

    Leerkracht

    m.vanhulten@ocleijpark.nl

  • Moniek Huijbregts

    Moniek Huijbregts

    Schoolleider

    m.huijbregts@ocleijpark.nl

  • Job Huijkelom

    Job Huijkelom

    Onderwijsassistent

    j.huijkelom@ocleijpark.nl

  • Anke Hulsbosch

    Anke Hulsbosch

    Onderwijsassistent

    a.hulsbosch@ocleijpark.nl

  • Annemarie Jansen-Rommens

    Annemarie Jansen-Rommens

    Gedragswetenschapper

    a.jansen@ocleijpark.nl

  • Samantha Janssen

    Samantha Janssen

    Onderwijsassistent

    s.janssen@ocleijpark.nl

  • Han Jongbloets

    Han Jongbloets

    Onderwijsassistent

    h.jongbloets@ocleijpark.nl

  • Ellen Kaijen

    Ellen Kaijen

    Leerkracht

    e.kaijen@ocleijpark.nl

  • Aron Keller

    Aron Keller

    Vakleerkracht

    a.keller@ocleijpark.nl

  • Lotte Kivits

    Lotte Kivits

    Leerkracht

    l.kivits@ocleijpark.nl

  • Marjolein Knippels - de Meijer

    Marjolein Knippels - de Meijer

    Leerkracht

    m.knippels@ocleijpark.nl

  • Leonie Koenen

    Leonie Koenen

    Leerkracht

    le.koenen@ocleijpark.nl

  • Liesbeth Koenen

    Liesbeth Koenen

    Leerkracht

    l.koenen@ocleijpark.nl

  • Noortje Kuipers

    Noortje Kuipers

    Leerkracht

    n.kuipers@ocleijpark.nl

  • Samantha Kwinten

    Samantha Kwinten

    Zorgassistent

    s.kwinten@ocleijpark.nl

  • Yvonne Linkels

    Yvonne Linkels

    Onderwijsassistent

    y.linkels@ocleijpark.nl

  • Manon Meeus

    Manon Meeus

    Leerkracht

    m.meeus@ocleijpark.nl

  • Angelique van Mensvoort

    Angelique van Mensvoort

    Leerkracht

    a.vanmensvoort@ocleijpark.nl

  • Millanie Meuwissen-Rutten

    Millanie Meuwissen-Rutten

    Leerkracht

    m.meuwissen@ocleijpark.nl

  • Amber van Nijnanten

    Amber van Nijnanten

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    a.vannijnanten@ocleijpark.nl

  • Floor van Nuenen-van Dijck

    Floor van Nuenen-van Dijck

    Leerkracht

    f.vannuenen@ocleijpark.nl

  • Cynthia van Oosterwijk

    Cynthia van Oosterwijk

    Onderwijsassistent

    c.vanoosterwijk@ocleijpark.nl

  • Corrie Oprins

    Corrie Oprins

    Vakleerkracht

    c.oprins@ocleijpark.nl

  • Sylvia van Overbeek

    Sylvia van Overbeek

    Leerkracht

    s.vanoverbeek@ocleijpark.nl

  • Sabine van der Pennen

    Sabine van der Pennen

    Leerkracht

    s.vanderpennen@ocleijpark.nl

  • Lieke Pulles

    Lieke Pulles

    Leerkracht

    l.pulles@ocleijpark.nl

  • Lisanne van de Put

    Lisanne van de Put

    Onderwijsassistent

    l.vandeput@ocleijpark.nl

  • Elise Rechmann

    Elise Rechmann

    Klassenassistent

    e.rechmann@ocleijpark.nl

  • Renate Rietman

    Renate Rietman

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    r.rietman@ocleijpark.nl

  • Ilona de Rooij

    Ilona de Rooij

    Leerkracht

    i.derooij@ocleijpark.nl

  • Anne-Lotte Ruigrok

    Anne-Lotte Ruigrok

    Vakleerkracht

    a.ruigrok@ocleijpark.nl

  • Esma Sahiner

    Esma Sahiner

    Leerkracht

    e.sahiner@ocleijpark.nl

  • Conny Schellekens

    Conny Schellekens

    Onderwijsassistent

    c.schellekens@ocleijpark.nl

  • Els Schuh

    Els Schuh

    Zorgassistent

    e.schuh@ocleijpark.nl

  • Viviënne Snoeren

    Viviënne Snoeren

    Onderwijsassistent

    v.snoeren@ocleijpark.nl

  • Sabine van der Sterre-de Wit

    Sabine van der Sterre-de Wit

    Klassenassistent

    s.vandersterre@ocleijpark.nl

  • Fieke Sträter

    Fieke Sträter

    Orthopedagoog

    f.strater@ocleijpark.nl

  • Ursula Sulsters

    Ursula Sulsters

    Leerkracht

    u.sulsters@ocleijpark.nl

  • Tessa den Teuling

    Tessa den Teuling

    Leerkracht

    t.denteuling@ocleijpark.nl

  • Marloes Teurlinx

    Marloes Teurlinx

    Klassenassistent

    m.teurlinx@ocleijpark.nl

  • Noortje Tuerlings

    Noortje Tuerlings

    Leerkracht / Intern begeleider

    n.tuerlings@ocleijpark.nl

  • Lies Vanmolkot

    Lies Vanmolkot

    Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

    l.vanmolkot@ocleijpark.nl

  • Josje van der Velden

    Josje van der Velden

    Klassenassistent

    j.vandervelden@ocleijpark.nl

  • Giulia Westerburger

    Giulia Westerburger

    Leerkracht

    g.westerburger@ocleijpark.nl

  • Demi Zweers

    Demi Zweers

    Onderwijsassistent

    d.zweers@ocleijpark.nl

  • Julia Walschots

    Julia Walschots

    Klassenassistent

    j.walschots@ocleijpark.nl

  • Ilse Weijters

    Ilse Weijters

    Klassenassistent

    i.weijters@ocleijpark.nl

  • Renske Worms

    Renske Worms

    Klassenassistent

    r.worms@ocleijpark.nl

  • Yolanda de Wit

    Yolanda de Wit

    Klassenassistent

    Y.dewit@ocleijpark.nl

  • Annemiek Wouters

    Annemiek Wouters

    Leerkracht

    an.wouters@ocleijpark.nl

  • Sanne van der Zanden

    Sanne van der Zanden

    Klassenassistent

    s.vanderzanden@ocleijpark.nl

  • Aukje Zeijen

    Aukje Zeijen

    Leerkracht

    a.zeijen@ocleijpark.nl